İstanbul Antika Halı Yıkama Beşiktaş Sarıyer Şişli Bahçelievler
Menü

0 212 691 08 340 543 384 93 06

page-banner

BİLGİ DETAY

Kemerburgaz Halı Yıkama: Evde Halı Yıkama

Kemerburgaz Halı Yıkama: Evde Halı Yıkama

Kemerburgaz Halı Yıkama olarak bu yazımızda siz değerli Kemerburgazlı ev hanımlarına halı yıkama ile ilgili önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Aşağıdaki bilgilerle uğraşmak istemeyen ya da halısını yıkamak için zamanı olmayan müşterilerimiz de bizi 0 212 691 08 34 - 0 536 812 07 43 numaralı telefonlarımızdan arayabilir. En iyi halı yıkama hizmeti ile Kemerburgaz halı yıkama fabrikası haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmetinizdedir. alıyı yıkamanın iki yolu vardır, örneğin, el ile püskürtmek ve fırçalamak veya çamaşır makinesinde yıkamak. Ancak, çamaşırları işlemeden önce, bir bütün olarak halının durumunu dikkatlice kontrol etmelisiniz. Halının herhangi bir kısmı elyaf dokuma yapısı hasar görmüşse veya kırılgan ise, sahibi ile önceden onaylamalısınız. Halılar her gün çiğnendiği için en kolay kirli ev eşyalarından biridir, ancak nadiren yıkanırlar. Çoğu zaman sadece toz içinde sadece periyodik olarak.

Kemerburgaz Göktürk halı yıkama: Yıkama halıları el ile veya el ile veya çamaşır makinesinde yıkanarak elle yapılabilir. Şekline, halının alanına ve ağırlığına bağlı olarak. Dokuma ipliği elyafı yapısının mukavemetini, özellikle de halıyı (genellikle elyaf ipliğiyle) dikkatinizi çekmeyi unutmayın. Halı kırılgan olabilir, dikkatli olun, ya kısmen ya da tamamen bırakın. Özellikle kırılgan halılar için, yıkamadan önce, risk almamalı, hemen bildirimde bulunmamalı veya sahibine iade edilmemelisiniz.

EVDE HALI NASIL YIKANIR?

 • Zemindeki halıyı, daha sonra bir elektrikli süpürge makinesi kullanarak tozu emdirin veya temizleyin. Islak ve kuru tip elektrikli süpürge makinelerini kullanmanızı öneririz, böylece vakum için kullanılabilir ve su emmek için de kullanılabilir.
 • Toz geçtikten sonra, yeterli miktarda destekle bambu veya demir borudan yapılmış çamaşır askısına asarak halıyı ya da zemin üzerinde de tutulabilir.
 • Halıyı soğuk suyla püskürtün. Araba veya motosiklet yıkamak için kullanıldığı gibi basınçlı püskürtücü kullanıldığında daha iyi olur, böylece kir ve toz daha fazla kaldıraç olabilir.
 • Daha sonra çamaşır yıkamak için kullanılan sabun veya deterjan kullanın. Ancak halı şampuanı giymek istiyorsanız, ayrıca hiçbir zararı yoktur.
 • El veya fırça ile fırçalayın kirli halı üzerinde hafifçe gezdirin. Çok sert fırçalamayın, böylece iplikleri zarar görmez.
 • Temizlendikten sonra sert olmayan (yumuşak) bir spreyle durulayın ve suyun tüm kirleri halıdan uzaklaştırın. Halı, sabun ve kiri temizleyene kadar bu durulamayı tekrarlayın.
 • Yumuşatıcıyı (yumuşatıcı) gerektiği kadar soğuk suyla çözünmüş şekilde verin.
 • Halıyı rüzgârda değil, doğrudan güneş ışığına maruz kalmayan bir yerde, halı kılları kaba değil, hava sirkülasyonu yeterince iyi olacak şekilde halıyı kurutun, böylece halı kokmaz.
 • Halılar kabartma tozu veya kabartma tozu ile serpildikten sonra (nemi emerken kokuyu gidermek için). Birkaç dakika sonra temizleyene kadar emdirilmiş elektrikli süpürge ile daha önce kabartma tozu temizleyin.
 • Tüyleri yumuşak bir plastik fırçayla fırçalayarak (gerekirse) düzeltin.
 • Halıyı önceden belirlenmiş bir standartta katlayın, ardından tozdan kirlenmemesi için plastik bir torbaya yerleştirin. Sarma plastiği kapatılmadan önce parfüm (gerekirse) püskürtün.

ÖZEL YIKAMA MAKİNESİ İLE HALI YIKAMA NASIL YAPILIR?

 • Zemindeki halıyı, daha sonra bir elektrikli süpürge makinesi kullanarak tozu emdirin veya temizleyin.
 • Halıyı çamaşır makinesine yerleştirin ve normal yıkama işlemini yapın ve parlak renkli çamaşırları yıkamakla aynı kimyasal tipte kullanın. Sıkılmadan önce tadacak yumuşatıcı (yumuşatıcı) vermeyi unutmayın. Son sıkma süresini kısaltın (son ekstrakt).
 • Halıyı çamaşır makinesinden çıkartın ve doğrudan güneş ışığına maruz kalmayan rüzgarlarda çamaşır telinin üzerine asın, böylece halı tüyleri pürüzlü değildir, ancak hava sirkülasyonu yeterince iyidir, bu nedenle halı kokmaz.
 • Halılar kabartma tozu veya kabartma tozu ile serpildikten sonra (nemi emerken kokuyu gidermek için). Birkaç dakika sonra temizleyene kadar emdirilmiş elektrikli süpürge ile daha önce kabartma tozu temizleyin.
 • Tüyleri yumuşak bir plastik fırçayla fırçalayarak (gerekirse) uyandırın.
 • Halıyı önceden belirlenmiş bir standartta katlayın veya katlayın, ardından tozdan kirlenmemesi için plastik bir torbaya yerleştirin. Sarma plastiği kapatılmadan önce parfüm (gerekirse) püskürtün.

Ve yine de başaramadıysanız Kemerburgaz Halı Yıkama fabrikası telefon numaralarından bize ulaşın. Telefon: 0 212 691 08 34 - 0 536 812 07 43


ETİKETLER: Kemerburgaz Halı Yıkama , Göktürk halı yıkama , Kemerburgaz Göktürk halı yıkama , Halı yıkama Kemerburgaz , Halı yıkama Göktürk , Kemerburgazda halı yıkama , Kemerburgaz halı yıkama firmaları , Kemerburgaz halı yıkama fabrikası , Kemerburgaz halı yıkama fabrikaları , Etiler Halı Yıkama , Eyüp Halı Yıkama , Sarıyer Halı Yıkama , Göktürk Koltuk Yıkama ,