İstanbul Antika Halı Yıkama Beşiktaş Sarıyer Şişli Bahçelievler
Menü

0 212 691 08 340 543 384 93 06

page-banner

HABER DETAY

Bebek Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Tarih: 06 - Nisan - 2018

Esenyurt Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır güvenilir halı yıkamanın adresi olarak haftanın yedi gün yirmi dört saati kesintisiz hizmet sunmaktayız. Her çeşit halınızı özenle yıkayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla kısa zamanda adresinize teslim etmekteyiz. Tamamen %100 antibakteriyel şampuanlarla, profesyonel makinelerde, el değmeden halılarınız özenle yıkanmaktadır. Halı yıkama dışında, yerinde koltuk ve yatak yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama; Esenyurt'un tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sektörde fark yaratan Esenyurt'ta fabrikamız halılarınızı aynı gün evinizden teslim almakta ve ücretsiz servisimiz ile kısa sürede tertemiz bir şekilde evinize teslim etmekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz servis numaralarımız ile siz değerli müşterilerimizin her an emrindeyiz.

BİZ KİMİZ?
Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası 20 yıldır hizmet vermekte olup, siz değerli Esenyurtlu ev hanımlarından gelen talep ve beklentiler doğrultusunda, halı yıkama sektöründe, Esenyurt sakinlerinin profesyonel halı yıkama hizmetinden yoksun olduğunu düşünerek, Esenyurt Halı Yıkama adı altında makina halıları da dahil tüm halı grubunu kapsayan endüstriyel halı yıkama hizmetlerine başlamış, kısa zamanda Esenyurt halkının beğenisini kazanıp, bu alanda ki boşluğu doldurarak sektörde hak ettiği yeri almıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak.

VİZYONUMUZ:

Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilimizin en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak.

MİSYONUMUZ:

Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar yaratmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

Koltuk Yıkama
Esenyurt'ta Halı ve Koltuk Yıkama sektörünün 20 yıldır değişmeyen lideri olarak siz değerli Esenyurt halı yıkama müşterilerine hizmet vermenin ve aldığımız olumlu yorumların haklı gururunu yaşıyoruz.

Kısaca Koltuk Yıkama Aşamalarımız Şu Şekildedir:
Esenyurt Halı ve koltuk yıkama diğer koltuk yıkamacı veya kendilerine halı yıkama fabrikası olarak tanıtan firmalardan farklı olarak tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisyle hizmet vermektedir. Koltuk Yıkama aşamalarının ilki, yıkanacak yada temizlenecek koltuğun ve diğer ürünlerinin öncelikli olarak üzerinde kalan kaba kirlerini ve tozlarını vakumlu bir süpürge ile alınır. Bu aşamanın önemini sizlerinde düşündüğü gibi yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı kir ve tozların yapışmasını ve çamur haline gelmesini önlemek için kullanılan yöntemdir.

Şunu belirtmek isteriz ki; makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine herhangi bir zarar vermez ve diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır. Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçası lekeleri derinden müdahele ederek koltuklarınızı ilk aldığınız gün gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar. Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz.

Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları % 100 bitkisel içeriklidir. Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkamaişlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında çekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır. İşte Esenyurt Halı Yıkama, işte hizmet! Telefon: 0 212 691 08 34 / 0 536 812 07 43


ETİKETLER: Esenyurt Halı Yıkama , Esenyurt Ucuz Halı Yıkama , Esenyurt Halı Yıkama Tel , Kıraç Halı Yıkama , Esenyurt Merkez Halı Yıkama , Esenyurtta Halı Yıkamacılar , Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası , Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları , Esenyurt Halı Yıkama Firmaları , Esenyurt Halı Yıkamacılar , Halı Yıkama Esenyurt ,