İstanbul Antika Halı Yıkama Beşiktaş Sarıyer Şişli Bahçelievler
Menü

0 212 691 08 340 543 384 93 06

page-banner

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

İstanbul Antika Halı Yıkama Fabrikası olarak bizi tanıyın; HalıYaşam alanlarınıza değer katan ve de pek de ucuz olmayan ev halıları, evde ya da bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü sizi yanıltabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir.

Bununla beraber halının tam kurutulmaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zamanla kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikro organizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için halı yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçilmesi gerekmektedir.

Peki bu işlemler nelerdir? detaylı bilgi için “Halı Nasıl Yıkanır?” isimli yazımıza gözatabilirsiniz.

Ayrıca evde de halılarınız için yapacağınız birçok işlem olduğunu söylemek isteriz. Bunun için “Halı Yıkama Püf Noktaları” adlı makalemize göz atmalısınız.

İstanbul Antika Halı Yıkama Kimdir?

İstanbul Antika Halı Yıkama, 15 yıllık mesleki tecrübesi ile halı yıkama sektöründe bugün İstanbul'un lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Güleryüzlü hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyetini esas alan, müşterilerinin halılarına son derece titiz davranan, söz verdiği tarihte teslimat yapan, İstanbul genelinde binlerce müşteri portföyü ve çağın gerektirdiği şekilde teknolojik alt yapıya özen gösteren bir firma olmuştur. 2000 Yılında Ali Türkoğlu tarafından kurulan firmamız, bugün geliştirdiği araç filosu, müşteri destek hattı, son teknoloji makina parkuru ve işinde profesyonel güleryüzlü ekibiyle hizmetlerini artırarak yoluna devam ediyor. İstanbul Antika Halı Yıkama bugün tüm devlet kurumları, kurumsal şirketler, hoteller, camiler vb. kurumların gerektiği yerde yerinde halı yıkama işlemlerinide başarı ile sürdürmektedir.

Kalite Politikamız;
İstanbul Antika Halı Yıkama olarak halılarınız fabrikamızın garantisi altındadır. Halılarınız kesinlikle bir başka müşterimizi halısı ile karışmaz, kişiye özel olarak CNC makina parkurumuzda yıkanır, durulanır ve kurutulur. Avrupa’nın 1 numaralı halı şampuanı ERA111 olmak üzere hijyenik, sağlıklı ve halıya kesinlikle zarar vermeyen hammaddeler kullanıyoruz. Halılar titizlikle paketlenerek adrese teslim edilmektedir. Halı Yıkama Sistemlerimizle halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşur capcanlı, parlak ve yeni bir görünüme kavuşur.

Neden Biz?

İstanbul Antika Halı Yıkama olarak;

Rakiplerimizden farklı ve teknolojinin en gelişmiş sistemlerini kullanarak, eşsiz bir halı yıkama yöntemi uygulamaktayız. Bu sistem sayesinde halınız yıkandıktan kısa bir süre sonra kurumaktadır. Diğer halı yıkama yöntemlerinin geride bıraktıkları pek çok lekeyi ve inatçı lekeleri profesyonel ekiplerimizle halınıza zarar vermeden çıkartıyoruz. Hem normal ev halılarında hem de antika halı yıkama esnasında kullandığımız doğa dostu halı yıkama temizlik ürünlerimizle çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın sağlığını ön planda tutmaktayız. İstanbullu müşterilerimize sunduğumuz uygun halı yıkama fiyatları ile halı, battaniye, kilim, yorgan ve antika halı yıkama ile ilgili benzersiz hizmetlerimizi daha da yakından görmek için experlerimiz size bir telefon kadar yakın! Bize 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

Telefon: 0 212 691 08 34 / 0 536 812 07 43